Kıbrıs Barış Harekatı’na ilişkin tezkere TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50’nci yıl dönümüne ilişkin Meclis Başkanlığı tezkeresi kabul edildi.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Juen ile bir araya geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Gabriele Juen’i ağırladı.

3 terörist teslim oldu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak’ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK’lı teröristin teslim olduğunu açıkladı.

Mutlu Barış Harekatı’nın yıl dönümü dolayısıyla belgesel hazırlandı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Mutlu Barış Harekatı’nın 50'nci yıl dönümü dolayısıyla 3 bölümlük kısa bir belgesel hazırlandığını açıkladı.

Bakan Yumaklı: Yangınları kontrol altına almak için müdahalemiz aralıksız sürüyor

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, İzmir'in Buca ilçesi, Kütahya'nın Gediz ilçesi ve Balıkesir'in Altıeylül ilçesindeki orman yangınlarını kontrol altına almak için havadan ve karadan müdahale edildiğini bildirdi.

MSB, Kütahya'daki yangın için 4 helikopter görevlendirdi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Kütahya'nın Gediz ilçesindeki yangın söndürme çalışmalarına destek için Kara Kuvvetlerine ait helikopterin görevlendirildiğini duyurdu.

Ukrayna ile Slovenya arasında anlaşma imzalandı

Kiev, 18 Temmuz (Hibya) - Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Slovenya Başbakanı Robert Golob ile Güvenlik İşbirliği ve Uzun Vadeli Destek Anlaşması’nı imzaladıklarını açıkladı.

"Okula uzaklığı 2 kilometreden az olan öğrencilerin okula servisle taşınmayacağı" iddiası

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi (DMM), bazı basın yayın organlarında yer alan, “Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Tasarruf Tedbirleri Genelgesi nedeniyle okula uzaklığı 2 kilometreden az olan öğrencilerin okula servisle taşınmayacağını bildirdi.” iddiasının doğru olmadığını açıkladı.

Atlas Menkul Kıymetler'de denetçi seçimi

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş'de bağımsız denetim kuruluşunun belirlenmesine ilişkin bildirim yapıldı.

MSB, Gaziemir'deki yangın söndürme çalışmaları için 5 helikopter görevlendirdi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İzmir'in Gaziemir ilçesindeki yangın söndürme çalışmalarına destek için 5 helikopterin görevlendirildiğini bildirdi.